ჩვენი გუნდი
დამფუძნებლები და პარტნიორები
ლევან ვადაქარია
დამფუძნებელი / მმართველი პარტნიორი
ნოდარ საბანაძე
პარტნიორი
დირექტორი
დავით გუნია
გენერალური დირექტორი
ტოპ მენეჯმენტი
მიხეილ შამუგია
საოპერაციო დირექტორი
დავით ჭელიშვილი
საინჟინრო დეპარტამენტის ხელმძღვანელი
ირაკლი ვადაქარია
საწყობისა და ლოჯისტიკის დეტაპრამენტების დირექტორი
შალვა კუჭავა
საოპერაციო განყოფილების ხელმძღვანელი
თინათინ ლობჟანიძე
ფინანსური დირექტორი
ქრისტინე ფანგანი
ადმინისტრაციული დეპარტამენტის ხელმძღვანელი
მარიკა პატარქალაშვილი
მთავარი ბუღალტერი
რევაზ ოდიშარია
ტექნიკური დეპარტამენტის დირექტორი
ცისანა დოლიძე
შესყიდვების დეპარტამენტის ხელმძღვანელი
აჩი ვიბლიანი
შრომის უსაფრთხოების, ჯანმრთელობისა და გარემოს დაცვის დეპარტამენტის ხელმძღვანელი
ლაშა სიორიძე
ხარჯთაღრიცხვის და ანალიტიკის დეპარტამენტის ხელმძღვანელი
დავით კაპანაძე
საწყობის დეპარტამენტის ხელმძღვანელი
ბიძინა ჩაჩიბაია
ტექნიკური დეპარტამენტის ხელმძღვანელი
საბა ზაქარეიშვილი
ლოჯისტიკის დეპარტამენტის ხელმძღვანელი
საინჟინრო - საპროექტო დეპარტამენტი
ევგენი მატლოვი
მექანიკური სისტემების წამყვანი ინჟინერ-პროექტანტი
დიმიტრი ვახნი
მექანიკური სისტემების ინჟინერ-პროექტანტი
ელენა ვარდევანიან
მექანიკური სისტემების ინჟინერ-პროექტანტი
ალირეზა სალეჰი კოჰესტანი
მექანიკური სისტემების ინჟინერ-პროექტანტი
ევგენი ეგოროვი
მექანიკური სისტემების ინჟინერ-პროექტანტი
გიორგი ჩხეიძე
მექანიკური სისტემების ინჟინერ-პროექტანტი
გიორგი ალიბეგაშვილი
ელექტრო სისტემების ინჟინერ-პროექტანტი
მიხეილ ახობაძე
ელექტრო სისტემების ინჟინერ-პროექტანტი
გიორგი ჯოროხიანი
ხაზვის სპეციალისტი
დავით ნიჟარაძე
ხაზვის სპეციალისტი
გაყიდვების, ხარჯთაღრიცხვისა და ანალიტიკის დეპარტამენტი
მაკა ვაჩეიშვილი
გაყიდვების მენეჯერი
მარიამ ლოლაძე
გაყიდვების მენეჯერი
მარიამ ცუცქირიძე
ხარჯთაღრიცხვისა და ანალიტიკის უმცროსი სპეციალისტი
ირაკლი კახიძე
ხარჯთაღრიცხვისა და ანალიტიკის უმცროსი სპეციალისტი
საოპერაციო დეპარტამენტი
ლევან კვინიკაძე
უფროსი პროექტის მენეჯერი
გიორგი ბერიშვილი
უფროსი პროექტის მენეჯერი
დალი ხინკილაძე
პროექტის მენეჯერი
აკაკი აბზიანიძე
პროექტის მენეჯერი
შესყიდვების დეპარტამენტი
ირაკლი დობაძიშვილი
შესყიდვების მენეჯერი
დავით ფხაკაძე
შესყიდვების მენეჯერი
ფინანსური დეპარტამენტი და ბუღალტერია
ანა ნადირაძე
ბუღალტერი
ქეთი ჩიქოვანი
ბუღალტერი
მარიამ ხიდაშელი
ბუღალტერი
თინათინ ყოჩიაშვილი
ფინანსური ანალიტიკოსი
ალექსანდრე მიქაძე
ბუღალტერი
ადმინისტრაცია
მარიამ ლომია
დირექტორის ასისტენტი
თამთა სვანიშვილი
ადამიანური რესურსების მართვის სპეციალისტი
იურიდიული დეპარტამენტი
ბარბარე გოცირიძე
იურისტი
ტექნიკური დეპარტამენტი
სოსო ახობაძე
ტექნიკური დეპარტამენტის დირექტორის ასისტენტი