ჩვენი გუნდი
დამფუძნებლები და პარტნიორები
ლევან ვადაქარია
დამფუძნებელი / მმართველი პარტნიორი
ნოდარ საბანაძე
პარტნიორი
დირექტორი
დავით გუნია
გენერალური დირექტორი
ტოპ მენეჯმენტი
დავით ჭელიშვილი
საინჟინრო დეპარტამენტის ხელმძღვანელი
ირაკლი ვადაქარია
საწყობისა და ლოჯისტიკის დეტაპრამენტების დირექტორი
შალვა კუჭავა
საოპერაციო განყოფილების ხელმძღვანელი
თინათინ ლობჟანიძე
ფინანსური დირექტორი
ქრისტინე ფანგანი
ადმინისტრაციული დეპარტამენტის ხელმძღვანელი
მარიკა პატარქალაშვილი
მთავარი ბუღალტერი
რევაზ ოდიშარია
ტექნიკური დეპარტამენტის დირექტორი
ცისანა დოლიძე
შესყიდვების დეპარტამენტის ხელმძღვანელი
ლევან კვინიკაძე
პროექტების მართვის დეპარტამენტის ხელმძღვანელი
აჩი ვიბლიანი
შრომის უსაფრთხოების, ჯანმრთელობისა და გარემოს დაცვის დეპარტამენტის ხელმძღვანელი
ლაშა სიორიძე
ხარჯთაღრიცხვის დეპარტამენტის ხელმძღვანელი
დავით კაპანაძე
საწყობის დეპარტამენტის ხელმძღვანელი
ბიძინა ჩაჩიბაია
ტექნიკური დეპარტამენტის ხელმძღვანელი
საბა ზაქარეიშვილი
ლოჯისტიკის დეპარტამენტის ხელმძღვანელი
ბორის ბარამია
ანალიტიკის დეპარტამენტის ხელმძღვანელი
საინჟინრო - საპროექტო დეპარტამენტი
დიმიტრი ვახნი
მექანიკური სისტემების ინჟინერ-პროექტანტი
ელენა ვარდევანიან
მექანიკური სისტემების ინჟინერ-პროექტანტი
ალირეზა სალეჰი კოჰესტანი
მექანიკური სისტემების ინჟინერ-პროექტანტი
ევგენი ეგოროვი
მექანიკური სისტემების ინჟინერ-პროექტანტი
გიორგი ჩხეიძე
მექანიკური სისტემების ინჟინერ-პროექტანტი
გიორგი ალიბეგაშვილი
ელექტრო სისტემების ინჟინერ-პროექტანტი
მიხეილ ახობაძე
ელექტრო სისტემების ინჟინერ-პროექტანტი
გიორგი ჯოროხიანი
ხაზვის სპეციალისტი
დავით ნიჟარაძე
ხაზვის სპეციალისტი
გაყიდვების, ხარჯთაღრიცხვისა და ანალიტიკის დეპარტამენტი
მაკა ვაჩეიშვილი
გაყიდვების მენეჯერი
მარიამ ლოლაძე
გაყიდვების მენეჯერი
საოპერაციო დეპარტამენტი
გიორგი ბერიშვილი
უფროსი პროექტის მენეჯერი
დალი ხინკილაძე
პროექტის მენეჯერი
აკაკი აბზიანიძე
პროექტის მენეჯერი
რეზი დავითულიანი
პროექტის მენეჯერის ასისტენტი
დიმიტრი ფანჩულიძე
საქმეთა მწარმოებელი
გიორგი ჭიღლაძე
საქმეთა მწარმოებელი
გიორგი ფარადაშვილი
საქმეთა მწარმოებელი
შესყიდვების დეპარტამენტი
ირაკლი დობაძიშვილი
შესყიდვების მენეჯერი
დავით ფხაკაძე
შესყიდვების მენეჯერი
ფინანსური დეპარტამენტი და ბუღალტერია
ალექსანდრე მიქაძე
ბუღალტერი
ანა ნადირაძე
ბუღალტერი
მარიამ ხიდაშელი
ბუღალტერი
თინათინ ყოჩიაშვილი
ფინანსური ანალიტიკოსი
საწყობის დეპარტამენტი
თორნიკე შენგელია
საწყობის მენეჯერი
ადმინისტრაცია
თამთა სვანიშვილი
ადამიანური რესურსების მართვის სპეციალისტი
იურიდიული დეპარტამენტი
ბარბარე გოცირიძე
იურისტი
შრომის უსაფრთხოების დეპარტამენტი
ზურაბ ცერცვაძე
შრომის უსაფრთოხების მენეჯერი
ირაკლი კამკამიძე
შრომის უსაფრთოხების მენეჯერი
ვალერიან ლობჟანიძე
შრომის უსაფრთოხების მენეჯერი
უსაფრთხოების დეპარტამენტი
პარმენ ენუქიძე
უსაფრთხოების მენეჯერი